Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz


Ahşap Masif 3 Gözlü Duvar Rafı Kitaplık Aksesuar Rafı

Ahşap Masif 3 Gözlü Duvar Rafı Kitaplık Aksesuar Rafı
Ahşap Masif 3 Gözlü Duvar Rafı Kitaplık Aksesuar Rafı
Ahşap Masif 3 Gözlü Duvar Rafı Kitaplık Aksesuar Rafı
Ahşap Masif 3 Gözlü Duvar Rafı Kitaplık Aksesuar Rafı
Ahşap Masif 3 Gözlü Duvar Rafı Kitaplık Aksesuar Rafı
Yeni
Ahşap Masif 3 Gözlü Duvar Rafı Kitaplık Aksesuar Rafı
Ahşap Masif 3 Gözlü Duvar Rafı Kitaplık Aksesuar Rafı
Ahşap Masif 3 Gözlü Duvar Rafı Kitaplık Aksesuar Rafı
Ahşap Masif 3 Gözlü Duvar Rafı Kitaplık Aksesuar Rafı
Ahşap Masif 3 Gözlü Duvar Rafı Kitaplık Aksesuar Rafı
Ahşap Masif 3 Gözlü Duvar Rafı Kitaplık Aksesuar Rafı
259,87TL
Vergiler Hariç: 240,62TL
 • Stok Durumu: Stoklarımızda
 • SKU: R2

Ahşap Masif 3 Gözlü Duvar Rafı Dekoratif Tasarım Kitaplık Aksesuar Rafı

 • Ürün %100 doğal çam ağacından imal edilmiştir.
 • Ürün demonte olarak gönderilmektedir.
 • Ürünü teslim aldığınız gün montajını yapmanız tavsiye edilir.
 • Ürün ölçüleri:
 • Genişlik: 98 cm
 • Derinlik: 17 cm
 • Yükseklik: 45 cm'dir.
 • Ürün mat ceviz renktir.
 • Ürün siz değerli müşterilerimiz için özenle imal edilmektedir.
 

Ahşap Masif 3 Gözlü Duvar Rafı Kitaplık Aksesuar Rafı

Mekan içi tasarımında, dekoratif öğelerin estetik bir bütün oluşturmasının yanı sıra, işlevsel olması, mekanda alan açması da oldukça önemli. Fonksiyonel olması, verimli bir kullanım sağlaması ve şık bir görüntü oluşturması özellikleriyle oldukça talep gören raf modelleri, özellikle duvara monte edilebilen model seçenekleriyle hem ihtiyaçları karşılıyor. Çeşitli tasarımlarıyla yaşadığınız alanın atmosferine özgün bir dokunuş ekler. Evizin atmosferini değiştirecek Ahşap Masif 3 Gözlü Duvar Rafı Kitaplık Aksesuar Rafı modeli de tam da bu noktada, dekorasyonunuzu tamamlar. Boş kalan duvarlarınıza ekleyebileceğiniz duvara monte raf model; alanınıza estetik bir hareket, bir derinlik katar. Kullanım malzemesinin sağlamlığı ve görüntüsünün oldukça karakterli bir havaya sahip olmasıyla ahşap raf kitaplık modelleri arasıda öne çıkan model; pratikliği ve şıklığı sevenler için en ideal modellerden. Üstelik dilediğiniz ürünleri muhafaza ederek onu daha kullanışlı hale getirmek de sizin elinizde!

Ahşap Duvar Rafı Özellikleri

Ahşap Masif 3 Gözlü Duvar Rafı Kitaplık Aksesuar Rafı, yapım malzemesinin bütünüyle çam ağacından üretilmesiyle sağlam ve kaliteli bir özelliğe sahiptir. Dekoratif raf içinde ahşap malzemeli raflar, dayanıklı materyalden oluşturulmasıyla yük taşıma kapasitesinin daha yüksek olmasını sağlayarak, depolama alanı için oldukça uygundur. Malzemenin tamamıyla çam olması sayesinde, ağırlığı çok fazla olmayan ürün kolaylıkla taşınabilir. Mobilyalar için en uygun malzemelerden olan çam, diğer eşyalarla kolaylıkla uyum sağlayan bir görüntü vermesi açısından da avantaj sağlar. Uzun ömürlü yapısı sayesinde olası deformasyonlara ve istenmeyen darbelere dayanıklıdır.

Ahşap kitaplık seçeneklerinden ahşap masif modeli, üç gözlü raf özelliği, simetrik bölmeleri sayesinde kullanışlı ve ferah bir görüntü sunar. Bölmelerin üstünde konumlanan ayrı raf bölmesine de dekoratif obje ya da kitap konularak, o alandan faydalanılabilir. Doğal ahşap rengiyle, alanınızdaki diğer öğeler ile kontrast oluşturabilecek, uyum sağlayabilecek bir tasarıma sahiptir. Boyutlarının alanınızda çok yer kaplamaması ve bunun yanında içine alabileceği, depolayabileceği objeler için çok bölmeli olması, kullanışlı olmasının yanında odanın ferah görünmesini de getirdiğinden avantaj sağlar.

Kitaplık ölçüleri şöyledir: Her bir bölme 30 cm genişliğinde ve 30 cm yüksekliğinde olup, rafın tamamı 98 cm genişliğindedir. Bölmelerin üstünde tamamlanan diğer raf, 15 cm yüksekliğinde olup, raf toplamda 45 cm yüksekliğindedir. Duvara monte edilebilme özelliğiyle, istediğiniz alana kurulumunu yapabilir, yer tasarrufu sağlayarak odanızı hem tasarım olarak güzelleştirebilir hem de verimli bir şekilde kullanarak zenginleştirebilirsiniz.

Raf Kitaplık Kurulumu ve Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Raf kitaplık duvar üzerinde monte edilebilme özelliğinde olduğunda, kurulum konusunda çekinceler olabilir. Fakat ürün ile birlikte gönderilen bütün bağlantı ekipmanları ve duvara bağlı vidaları ile kurulumunuzu oldukça basit ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Raf kitaplık duvara monte kitaplık olduğunda kitaplığı kuracağınız yeri iyi tespit etmeniz önemli olacaktır. Sabitlemek istediğiniz yeri belirledikten sonra, ürünü belirlediğiniz yere yerleştirerek nasıl durduğuna, pozisyonuna bakabilir, kontrol edebilirsiniz.

Yer seçiminden emin olduktan sonra ürünü sabitleyip işaretleyerek, monte işleminize başlayabilirsiniz. Düz bir şekilde yerleştirmek için sabit bir biçimde tutmaya özen göstermelisiniz. İsterçalışma odası ister oturma odası, her alana kolaylıkla uyum sağlayabilecek, monte edilebilecek hafiflikte ve uyumlu görüntüde duvar rafı kurulumu bittikten sonra odanıza dekoratif bir zenginlik sunacak. Kitaplık raf içlerinin ve dışının bakımı yaparken, temiz, nemli ve yumuşak pamuklu bir bezle, bölmelerin, rafın temizliğini yapabilirsiniz. Yapım malzemesi ahşap ve çam olduğundan dolayı, zarar görmemesi için temizlik sonrasında olabildiğince özenli kurutmalı, yüzeyi nemli ve ıslak bırakmamaya, kurutmaya özen göstermelisiniz.

Kullanışlı ve Şık Ahşap Raf ile Alanınızı Tasarlayın

Duvarınızın rengine kolaylıkla uyum sağlayabilecek ve kontrast oluşturabilecek doğal ahşap raf, doğal rengiyle alanınıza özgün bir hava katacak, içine koymayı tercih ettiğiniz objelerle de kendinize özgü tasarımınızı taçlandıracaktır. Evinizin ya da ofisinizin istediğiniz noktasına kurabileceğiniz çoklu bölmelerin içine ister dekoratif objeler, isterseniz kitaplarınızı yerleştirebilirsiniz. Simetrik bölmelere asimetrik yerleştireceğiniz kitaplar, zıtlık oluşturmasıyla farklı ve hoş bir görüntü katabilir. Çoklu bölmelerin üzerindeki rafkısmına da ister kitaplarınızı ister çerçeveli fotoğraflarınızı, tamamlayıcı objelerinizi yerleştirebilirsiniz.

Plus Aksesuar, içinde barındırdığı özgün tasarımlı kitaplık modelleri seçenekleriyle, herkese , her bütçeye uygun modeller sunuyor. Alanınıza zenginlik sağlayacak kitaplık fiyatları değişkenlik göstermekle birlikte, her bütçeye uygun duvara monte kitaplık seçenekleri mevcut. Kurulum ekipmanlarını da ürünle beraber gönderen Plus Aksesuar ile siz de alanınıza zengin raf kitaplık modelleri ile hareket katın, dekorasyon zevkinizi mekanınıza yansıtın.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi